טיפול פנים

בשנים האחרונות צצו אינספור טיפולי פנים המטפלים בכל דבר, החל מאקנה ועור נפול. למרות שיש אינספור מגמות פנים לבריאות שהגיעו ונעלמו, כל טיפול כולל כמה צעדים של טיפול סטנדרטי.

טיפול פנים בסיסי יעזור לנקות נקבוביות, להסיר תאי עור מתים ולטפל בבעיות עור נפוצות במסכות תפורות. לסיום, שטפו במים פושרים והשתמשו במרכך על הפנים למשך 30 דקות לפחות או עד כמה שעות.

כשאתה נפגש עם מומחה ליופי או טיפוח עור

אתה רוצה לקבל מושג מהן מטרות הטיפול בעור שלך. אתה יכול להתאים את הסרום שבו אתה משתמש לטיפול זה כך שהוא מכוון לאזורים ספציפיים בפנים שלך, כמו הנקבוביות, הנקבוביות בעיניים או הנקבוביות באף. תלוי באיזה טיפול תבחר ובמה אתה דן עם המנתח הפלסטי שלך לפני כן, קילוף יכול להיות קליפת פנים עם מטליות כביסה או קליפה כימית. לאחר שהזמנת פנים, המומחה שיבצע אותו צריך לדון איתך בכל דבר, החל מתכנית תוכנית הטיפוח שלך וכלה בהליך עצמו.

רופא עור או מנתח פלסטי יכול לעזור לך לגלות איזה סוג של טיפול בלייזר הכי מתאים לך

אם תבחר בטיפול פנים לא נכון לעור שלך, רופא אסתטי טוב יעץ לך וישנה את הטיפול למשהו שמתאים לעור שלך ויתאים לך את הטיפול, אך רק אם יידעת את עצמך ביסודיות על יעדי העור שלך וטיפול. הוא או היא יוכלו להמליץ על טיפולי הפנים הטובים ביותר. בעוד שספא עוסק בעיקר בפינוק ושיפור העור לטווח הקצר, כהן אומר כי רופאי עור קוסמטיים יעצו לכם האם יש צורך בטיפולים קבועים יותר כמו טיפולי לייזר.

אנו מציעים מגוון טיפולי פנים בספא שלנו

כולל טיפולי חמצן וטיפולי פנים אירופיים, אך רוב טיפולי הפנים אינם זולים, ולכן נשמח לעזור לך למצוא את הפנים המושלמים לצרכים ולתקציב שלך. כשאתה מתכונן אליו אתה יכול להפיק את המיטב מטיפולי העור שלך, ורובם אינם זולים. עקוב אחרינו בפייסבוק ובטוויטר כדי לשתף את כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מקבל פנים, כולל הטיפים הטובים ביותר לדון בטיפול שלך עם המנתח הפלסטי שלך. תוכנית החינוך האסתטי שלנו מספקת לסטודנטים את המשאבים, מושגי היופי והמיומנויות הדרושים לביצוע טיפוח עור וטיפולי פנים מקצועיים בסביבת בריאות. הירשמו כדי לשלוט ביסודות הטיפול בפנים כמו שיער פנים, גוון עור, עיסוי פנים, צביעת פנים ועוד ועוד.

הקדישו יום שלם לטיפול חד פעמי אצל מטפל פנים מקצועי.

בהשוואה לטיפולי פנים אחרים

זהו טיפול פילינג כימי או מכני פעיל שעושה את העבודה, כלומר אין אדמומיות בשעה הקרובה. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, יש לבצע טיפול בלייזר המפחית את מראה הקמטוטים והקמטים ומבטל אדמומיות, גירויים ומחלות עור אחרות. למרות שתוכל להמשיך לעקוב אחר שגרת העור הרגילה שלך לפני ביקורך בספא, עליך להימנע ממסיכות או פילינג כדי למנוע עור מחוספס או לא נוח אחרת הנגרם על ידי הטיפול. כדאי גם להימנע משימוש במסכות או קליפות שהוקפצו מספר ימים לאחר הבעת הפנים ולהמתין זמן מסוים לפני שתחזור לשגרת הטיפול הרגילה שלך בעור.

אקנה בינוני, שאינו מגיב לטיפולים אחרים בעור הפנים, ניתן לטפל בטיפול באור הניתן במשך מספר שבועות. טיפולי פנים מתחילים בקביעת סוג המוצר הנכון לסוג העור שלך. השלב הראשון בפנים הוא לדבר עם הלקוח כדי לראות איך הם נראים.

זכרו כי עקירת פנים

היא טיפול עור המבוצע על ידי רופא מקצועי באמצעות כלי פנים מיוחד. טיפולי פנים טובים ישתנו בהתאם לצרכים האישיים, אך ניתן לשפר את מראה עור הפנים באמצעות טיפול באור ומסכת עיניים מגניבה לכיסוי העיניים. השתמש באור עז, כמו מראה מגדילה, כדי ללמוד על עורך, לקבוע אילו מוצרים אמורים לשמש לפנים מקצועיות ובמה כדאי לשכוח כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך ועבור הלקוח שלך.

תלוי בסוג ציור הפנים

ניתן להשתמש בפילינג כימי אחד או שניים על ידי רופא העור או רופא העור שלך. אם יש לך פנים קבועות לפני המיצוי, זה יכול לעזור לאבק את הנקבוביות ולנקות אותן. מרבית טיפולי הפנים מתחילים בניקוי ושיכוך יסודי של העור, אך כמעט כל טיפולי הפנים כוללים שלב ניקוי עמוק או פילינג. בחרו ספא ובחרו את המוצרים והכלים שבהם תרצו להשתמש, כמו גם את שעות היום והמיקום.

כדי לשפר באופן קבוע את טיפוח העור שלך, פנק את עצמך באמבטיה בריכוז גבוה של פיטרה אסנס כדי להבהיר את הברק. טיפול פנים רב-שלבי זה מנקה, מזין וממריץ את תאי העור, מנקה ומזין את העור ומעניק לך עור צעיר וזוהר. ניקוי עמוק, פילינג ושיקום הם כל הדברים שצריך להתחדש ולטפל בהם, אך לקבלת מראה טבעי יותר, טיפול ניקוי עמוק או פילינג הוא הטוב ביותר.

למידע מורחב בתחום של טיפול פנים וטיפול פנים לעור יבש כדאי לבקר באתר tipolb.co.il

דילוג לתוכן